+1 234 5678900

Fabrikasyon Çizimler

Tümleşik stok listeleme tasarımcının AutoSPRINK VR' de meydana getirilen bütün çizimler için elle giriş yapmadan malzeme listeleri elde etmesine imkan verir. AutoSPRINK VR in içinde mevcut özelliğinden dolayı, sanayimiz şimdi bir fareye tıklamakla kesin ve tam bir stok listesi üretebilmek için ihtiyaç duyulan bütün bilgileri kapsamlı olarak toplayabilmektedir. Yerleşik listeleme benzeri görülmemiş esneklik ve güç sunan, usandırıcı elle liste alma işini elimine eden devrimsel bir gelişmedir. Kullanım kolaylığı ve tamlığı diğer herhangi bir bilgisayar tabanlı ya da ayrı çalışan listeleme programına büyük ölçüde baskın gelmektedir. AutoSPRINK VR listeleme işlemi boyunca kullanım kolaylığından taviz vermeden büyük miktarda esneklik sağlayan bir araç olan Listeleme Yöneticisi ile size yol gösterecektir. Temel iş bilgisini girerek başlayın ve birkaç yapılması kolay birkaç adımdan sonra AutoSPRINK VR çizimin doğru bir malzeme listesini üretecektir. Listeler boru kesimleri ve diş raporları, optimizasyon, kaynak bilgileri kaynaklı ve dişli boru etiketleri, boru elemanları, gevşek malzemeler, askılar, montaj listeleri ve çok daha fazlasıyla ile bir bütün halinde olacaktır. Çakışmalar sızıntı olarak vurgulanacaktır ki, bu da kullanıcının tasarım esnasında bağlantı hatalarını belirlemesine ve düzeltmesine izin verir. AutoSPRINK VR4' ün uyumlaştırma işlemini kullanırken, diğer temizleme ve hata çözümleme fonksiyonları ile bu sızıntılar her fiting parça veritabanına karşı teyit edildiği ve her kesişim noktasında uygun fitingler otomatik olarak yerleştirildiği zaman otomatik olarak elimine edilebilir. Bu çakışmalar ve diğer hata düzeltmeler boş zaman temizleme fonksiyonu esnasında otomatik olarak düzeltilir. İmalat işlemini ve sizin yaptığınız işe uygun boru optimizasyon şemasını seçin. İştediğiniz sayıda boruyu optimize edin ya da bütün projeyi yapın. Özet raporlar bütün malzemeleri, askıları ve işte kullanılan montajları gösterir. Askı raporları askılar tarafından kullanılan bütün malzemeleri listeler ve kullanıcı tanımlı seçeneklere göre işe, askı türüne , hat ya da rod uzunluğuna göre gruplanabilir. Detaylı raporlar bütün ilgili bilgileri yapılması kolay mantıksal formatlarda resimlerle gösterir ve listeler. Dışa aktarma işlemi kullanıcı tanımlı biçimlendirme için raporları Microsoft Word' a, Excel' e ya da basit metin biçimine aktarır.

Kaynak ve diş raporları okunması kolay bir biçimdedir ve ölçüleri, miktarları, boru tanımlarını ve miktarlarını gösterirler. Biçim doğrudur ve kullanıcı dostu, şematiktir raporların kolayca okunmasına izin verecek şekilde hatasız olarak meydana getirilir. Diş raporları düzeni hatları okunması kolay bir biçimde kollara ayırır ki bu da diş açma işçiliğinin verimliliğini artırır. Eşleşen listeleme hattı numaraları çizimde otomatik olarak gösterilir. Kaynak raporları, kaynaklı boruları imal etmek için gerekli bütün doğru bilgiyi sağlayarak grafiksel olarak kaynaklı ağızları gösterir.

Boru kesim raporları temiz ve kesin ve özlüdür ki boru kesimini maliyetten tasarruf ederek hatasız yaparak grafiksel olarak boru kesimlerini gösterir. Kullanıcı seçenekleri boruları sadece boyuta ve çeşide göre değil, ayrıca imalat işçiliğine göre dişli ve kaynaklı olmasına göre de ayırır ki bu da değişik kolaylıklar sağlar.

  • Boru etiketleri ya dişli etiketleri için fiting kısımlarını ya da ağızların olduğu yerde kaynaklı borunun bir çizimini gösterir ki, bu da hızlı ve kolay kalite kontrolüne imkan verir. Yön okları çizimde ve kaynaklı imalat taslağında görünen eşleşen okları ile birlikte bu yapışkan etiketlerde görünür ki bu da imalat ekibi için karışıklıkları elimine ederken kusursuz koordinasyon sağlar.

Liste alanları stok listeleme

ek amacıyla işi daha küçük alanlara bölmek için kullanılabilr. Malzeme her bir alan için ayrı ayrı gruplanacaktır. Her bir liste alanı Listeleme yöneticisi içinde kendi raporlar kümesine sahiptir. Malzeme listesindeki bir malzemeyi ön listeleme için seçin ya da döşeyin ki satın alma bölümü uzun parçaları sipariş verebilsin. Fitingler, vanalar ve pompalar gibi parçaları girilen aygıtları otomatik olarak göstermek için eleman çizimleri üreten veritabanına kolayca ekleyin. Otomatik olarak boru çaplarına göre ölçülendirilen ve çatı düzlemine göre kurulan kendi akıllı askılarınızı meydana getirin. Askılar sınırsız sayıda bileşene sahip olabilir ve yapı türüne dayalı olarak farklı bağlantı konfigürasyonlarına sahip olabilir. Parçaların etkili bir şekilde gruplanmasına olanak verecek şekilde kendi montajlarınızı meydana getirin. Parçalar, otomatik olarak aksesuar malzemelerini ve paketleri içermesi için paket olarak atanabilirler. Paketler stok listelemeyi çok kolay bir şekilde doğru olarak yapmak için dinamik olarak iş türüne bağlı parçalara atanırlar. M.E.P.CAD'in yetenekli CAD programcıları ile işbirliği içinde çalışan tecrübeli yangın sprinkleri tasarımcıları ekibi bir kere daha yangın sprinkleri sektöründe rakip bütün programlara büyük ölçüde üstünlük sağlayan yeni standartlar koydu.

Pinterest